Przedszkole otwarte od 6 maja ?

Szanowni Państwo

w nawiązaniu do przekazanej w dniu wczorajszym informacji o możliwości otwarcia przedszkoli od 6 maja br. bardzo proszę o zgłaszanie dzieci, które chcieliby państwo przyprowadzać do przedszkola.

Pierwszeństwo mają dzieci obojga rodziców pracujących, pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email przedszkola: przedszkole162@go2.pl do poniedziałku, 4 maja do godziny 9.00

Jednocześnie informujemy, że otwarcie placówek nie jest jeszcze przesądzone. Nadal nie znamy wytycznych oraz procedur sanitarnych, które się dopiero tworzą. Nie wiemy czy przedszkole będzie otwarte w pełnym wymiarze godzin, a także ile grup zostanie otwartych, jakie będzie zagęszczenie dzieci, itd. O wszystkich ustaleniach będziemy informować na stronie domowej przedszkola.