KORONAWIRUS-zawieszenie zajęć

SZANOWNI RODZICE

W związku z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczącym sytuacji zagrożenia koronawirusem informuję, że od jutra, tj. 12 marca na okres dwóch tygodni  tj. do 25 marca 2020 r zawieszone zostają zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w przedszkolu.

Dla dzieci najmłodszych i najbardziej potrzebujących, znajdujących się w SZCZEGÓLNYCH SYTUACJACH, którym Rodzice nie są w stanie zapewnić opieki w dn. 12 i 13 marca będą zorganizowane zajęcia opiekuńcze  (w godz. pracy przedszkola ).

Od poniedziałku 16 marca do środy 25 marca 2020 r. zajęcia w przedszkolu nie będą się odbywały w żadnej formie.

Uprzejmie proszę o śledzenie dalszych informacji na stronie internetowej przedszkola, stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Portalu Edukacyjnego

Komunikat Ministerstwa Edukacji Narodowej :

Rodzicu,

• ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, zajęcia zostaną zawieszone od 12 marca br. W przedszkolu 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze;
  • jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS;
  • przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;
  • rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;
  • śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.