Terminy spotkań z rodzicami - przedszkole główne

Dyrekcja Samorządowego Przedszkola nr 162 w Krakowie w związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego, serdecznie zaprasza Rodziców na spotkania grupowe w celu omówienia najważniejszych spraw związanych z organizacją nowego roku szkolnego 2021/2022. Spotkania odbywać się będą bez obecności dzieci ze względu na obostrzenia związane z pandemią.

Rodzice zobowiązani są do stosowania wszelkich środków ostrożności – zasłaniania ust i nosa oraz zachowanie dystansu społecznego w kontaktach z innymi rodzicami 1-1,5 m odległości.

Terminy spotkań:

we wtorek 31 sierpnia 2021 r.

• Grupa I  – godzina 16.30
  • Grupa II – godzina 16.45
  • Grupa III – godzina 17.00
  • Grupa IV - godzina 17.15