smok

Strona główna Archiwum Archiwum DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA Drukuj E-mail

W naszym przedszkolu DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA - 30 IX 2011 stał się wyjątkowym dniem. Piękna pogoda pozwoliła nam świętować w ogrodzie przedszkolnym na pikniku integracyjnym, na którym gościli rodzice wraz ze swoimi pociechami. Początek przedszkolnej uroczystości zainaugurowały wszystkie dzieci śpiewając hymn naszego przedszkola ? ?WAWELSKI SMOK?. Radości było, co nie miara, gdyż zabawy na dmuchanym zamku trwały od samego rana, czyli od godziny 1000. Podwieczorek dzieci na świeżym powietrzu w ogrodzie, wyjątkowo smakowały wszystkim pieczone kiełbaski z grilla oraz cukrowa wata na deser.

 

Zaproszona na uroczystość pani animatorka wyczarowywała z kolorowych baloników bajkowe postacie, zwierzątka oraz inne różne ciekawe kształty. Przybyła do nas także pani Agnieszka ? bibliotekarka, która czytała dzieciom bajki, rozdawała książeczki i zakładki do książek. Przy dźwiękach muzyki dzieci bawiły się także chustą animacyjną, tańczyły, skakały na dużych gumowych piłkach.

Pierwsze obchody Dnia Przedszkolaka w naszym przedszkolu przyniosły wiele radości i wymiernych korzyści, udało się przekazać wiele informacji o działalności przedszkola.  Podczas pikniku nawiązało się wiele przyjaźni wśród rodziców a co najważniejsze uroczystość dostarczyła dzieciom okazji do przeżywania wesołej, beztroskiej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.