smok

Strona główna Aktualności Przedszkole Oddziały UROCZYSTOŚCI ZAKOŃCZENIA ROKU PRZEDSZKOLNEGO
UROCZYSTOŚCI ZAKOŃCZENIA ROKU PRZEDSZKOLNEGO Drukuj E-mail

 

 

 

Żyj droga mamo, żyj nam sto lat,

Bądź zawsze zdrowa i kochaj nas…

Żyj drogi tato żyj nam sto lat,

Bądź zawsze zdrowy i kochaj nas…


 

 

 

 

 

W tym tygodniu przedszkolaki zaprosiły Rodziców na uroczystości zakończenia roku przedszkolnego. Dnia 29. 05. 2017 r. grupy I- MISIE i II- JAGÓDKI zaprezentowały programy artystyczne przygotowane z okazji DNIA MATKI. Misie zaprezentowały przedstawienie pt. BAL NA ŁĄCE, natomiast Jagódki wystąpiły w bajce pt. KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW. Przedszkolaki śpiewały i tańczyły oraz recytowały wiersze i składały życzenia swoim Rodzicom. Oba spotkania bardzo się udały, rodzice nie szczędzili braw i pochwał dla małych artystów.

Dnia 31. 05. 2017 r. grupa III – SMOKUSIE zaprezentowała wzruszający i humorystyczny spektakl pt. ROK Z ŻYCIA PRZEDSZKOLAKA. Wspólnie z zaproszonymi Gośćmi dzieci przypominały sobie z rozrzewnieniem i radością wszystkie ważne wydarzenia minionego roku. Były wiersze, tańce i piosenki. Wreszcie nastąpiła wzruszająca chwila pożegnania Starszaków przez młodszych kolegów. Dzieci otrzymały DYPLOMY UKOŃCZENIA PRZEDSZKOLA.

 

 

 

Żegnaj przedszkole, nasze ukochane,

Żegnajcie lalki i kochane panie,

Już odchodzimy, już nadszedł czas,

Lecz przyrzekamy, że nie zapomnimy Was.