smok

Strona główna Archiwum Archiwum ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA Drukuj E-mail

 Pluszowe misie - miękkie, miłe w dotyku, i takie z łatką są ulubieńcami wszystkich dzieci. Pocieszają, dodają otuchy i są nieodzowną przytulanką nie tylko przy zasypianiu. Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia.   Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem-powiernikiem największych sekretów i tajemnic.  Dzieci z naszej grupy  25 listopada 2011 roku uczciły Dzień Pluszowego Misia i przyniosły do przedszkola swoje misie - Miś Pluszowy, a szczególnie ten nasz, wyjątkowy i ukochany, nie jest zwykłą, pluszową zabawką. Dzieci opowiadały o swoich ulubionych maskotkach. Wspólnie tańczyły w rytm piosenki "Jadą, jadą misie". Każdy miś otrzymał medal ? kokardę zawiązaną  na szyi jako pamiątkę  zabawy z dziećmi podczas wizyty w przedszkolu.