PILNE! 9.04.2019 r. - komunikat

Rodzice Dzieci
Samorządowego Przedszkola nr 162
w Krakowie

Z uwagi na brak możliwości zapewnienia bezpieczeństwa Państwa Dzieciom, co może zagrozić bezpośrednio Ich zdrowiu,

zmuszona jestem zawiesić zajęcia w dniu 9 kwietnia 2019 r.

wtorek

W związku z powyższym we  wtorek Dzieci będą musiały zostać pod Państwa opieką. Przypominam, że Rodzice Dzieci do lat ośmiu mogą skorzystać z zasiłku opiekuńczego w związku z koniecznością osobistego sprawowania opieki nad Dzieckiem w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia Przedszkola.

Dzień 9 kwietnia 2019 r. dostarczy mi aktualnych informacji na temat skali strajku w naszym Przedszkolu, dlatego decyzje dotyczące kolejnych dni będę podejmować we wtorek.

Uprzejmie prosimy Państwa o wyrozumiałość i życzliwość w tej niezwykle trudnej społecznie sytuacji.

z poważaniem

Halina Kassyk