loader image

0:00

W naszym przedszkolu odbyła się lekcja pokazowa z piłki nożnej dla grupy starszaków. Zajęcia poprowadził trener, który wprowadził dzieci w świat sportu poprzez zabawę i aktywność ruchową.

Podczas spotkania przedszkolaki uczestniczyły w różnych ćwiczeniach ogólnorozwojowych, uczyły się prowadzenia piłki, wykonywały proste podania oraz brały udział w sportowych zabawach i mini konkurencjach. Nie zabrakło także ćwiczeń poprawiających koordynację ruchową i współpracę w grupie.

Dzieci z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach, a na ich twarzach przez cały czas gościł uśmiech. Lekcja sprawiła wszystkim wiele radości i była świetną okazją do aktywnego spędzenia czasu.