loader image

0:00

Z dumą informujemy, że dwie dziewczynki z naszego przedszkola – Ewcia i Ola – wzięły udział w eliminacjach do XXXIII Małopolskiego Konkursu Piosenki „Przedszkolaki Śpiewają”.

Nasze reprezentantki z wielkim zaangażowaniem i odwagą zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, pięknie reprezentując nasze przedszkole na scenie.
Udział w konkursie był dla dziewczynek cennym doświadczeniem oraz okazją do rozwijania muzycznych talentów i pasji.

Serdecznie gratulujemy Ewci i Oli wspaniałego występu oraz życzymy dalszych sukcesów i radości ze śpiewania!