smok

Strona główna Archiwum Archiwum Karnawał w przedszkolu
Karnawał w przedszkolu Drukuj E-mail

17.02.2011 w godzinach popołudniowych w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Już od samego rana było gwarno i wesoło każdy opowiadał o swoim stroju. Zabawę rozpoczął dobrze znany wodzirej.Bawiliśmy się przy melodiach z najnowszych list przebojów dziecięcych,  które wspólnie śpiewaliśmy z prowadzącym. Tańczyliśmy walczyki, poleczki w kółeczkach wraz z rodzicami.Na chwilę wytchnienia udawaliśmy się do przedszkolnej kawiarenki, gdzie panie częstowały nas smacznymi ciastami upieczonymi przez rodziców oraz smakowitymi napojami. Na zakończenie balu wszystkie dzieci wraz z rodzicami miały okazję brać udział w loteryjce fantowej - każdy los wygrywał. Po wspaniałym balu zostały nam kolorowe fotografie.