smok

Strona główna Aktualności Przedszkole Główne Multikino ,,SMERFY"- 14.06.2017r.
Multikino ,,SMERFY"- 14.06.2017r. Drukuj E-mail

Nadszedł czas na tak długo wyczekiwane przez najmłodszych Smerfy:) W środę 14 czerwca wszystkie grupy wraz z paniami udały się do pobliskiego Multikina na bajkę ,,Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski". Gdy każdy z najmłodszych zajął miejsce, zgasły światła mogliśmy przenieść się w piękny świat pełen niezwykłych przygód. Historia opowiadała o wyprawie Panny Smerfetki w poszukiwaniu smerfnej koleżanki podczas której towarzyszyli jej Ważniak, Osiłek i Ciamajda. Wspólnie wybrali się do Zakazanego Lasu, gdzie czyhalo na nich niebezpieczeństwo - Gargamel wraz z swym nierozgarniętym kocurem Klakierem. Pełna humoru bajka wywołała na twarzach dzieci uśmiech jak również trzymała w napięciu. Dzieci zachwycone smerfami, pełne nowych pomysłów powróciły na obiad do przedszkola:)