smok

Strona główna Aktualności Przedszkole Oddziały ZAJĘCIA EDUKACYJNE W BIBLIOTECE
ZAJĘCIA EDUKACYJNE W BIBLIOTECE Drukuj E-mail

 

8. 06. 2017 r.

Grupa Starszaków i Średniaków wzięły dziś udział w zajęciach z cyklu Głośne czytanie dzieciom. Tematem dzisiejszego spotkania była książka Grzegorza Gasdepke pt. A JA NIE CHCĘ BYĆ KSIĘŻNICZKĄ. Jest to zabawna i przewrotna opowieść o tym, że mądrość jest ważniejsza od urody i że zawsze warto być sobą! Nikt nie podejrzewał, że mała dziewczynka o imieniu Marysia może być straszliwym smokiem! Dzieci ogromnie zainteresowała ta niezwykła opowieść i w skupieniu słuchały Pani Uli, która już ostatni raz w tym roku przedszkolnym zaprosiła nas do biblioteki. Na koniec dzieci podziękowały za całoroczną współpracę Pani Małgosi i Pani Uli, które przez cały rok, zaprzyjaźniały nas z książką i jej tajemnicami.