smok

Strona główna Aktualności Przedszkole Główne Dzień Mamy i Taty - 24.05, 26.05
Dzień Mamy i Taty - 24.05, 26.05 Drukuj E-mail

,,Kochamy Was , kochamy całym sercem"

słowa tej piosenki przyświecały spotkaniom z Okazji Dnia Mamy i Taty, które odbyły się w naszym przedszkolu 24 i 26 maja. Każda z grup przygotowała przedstawienie na ten wyjątkowy dzień, by móc podziękować rodzicom za wkład włożony w wychowanie swoich pociech oraz za miłość. W czasie spotkania przedszkolaki recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, prezentowały tańce, których uczyły się przez cały rok szkolny. Na zakończenie każde dziecko wręczyło rodzicom samodzielnie przygotowany prezent.

Z Okazji Dnia Rodziny składamy Rodzicom najserdeczniejsze życzenia, dużo dużo miłości , pociechy z dzieci, uśmiechu na twarzy i spełnienia marzeń.