Strona główna Aktualności Przedszkole Oddziały WARSZTATY EDUKACYJNE W BIBLIOTECE
WARSZTATY EDUKACYJNE W BIBLIOTECE Drukuj E-mail

12. 05. 2017 r.

Dziś SMOKUSIE udały się do biblioteki na kolejne spotkanie w cyklu Głośne czytanie dzieciom. Tematem dzisiejszych zajęć była książka Natalii Usenko pt. BRACTWO – PIRACTWO – PRZYGODA PRZYRODNICZA. Dzieci wysłuchały dalszych przygód rodzinki, tym razem przebywającej na wyspie Wiosennej. Po wysłuchaniu fragmentów książki, przedszkolaki próbowały odgadnąć nazwy innych wysp na podstawie kodów i symboli oraz rozwiązując rebusy i zagadki. Spotkanie w bibliotece jak zwykle okazało się być okazją do świetnej zabawy, podczas której dzieci poszerzały swoje słownictwo, zdobywały nowe wiadomości przyrodnicze oraz rozwijały wyobraźnię i kreatywność.